ÜRÜN KATEGORİLERİ

ÜYE GİRİŞİ

Yeni Üyelik | Şifremi Unuttum

PROJELERİNİZ İÇİN DANIŞINIZ

* PROJE DEVRE DİZAYNI
* BASKI DEVRE ÇİZİMİ
* MONTAJ VE TEST

ETİKETLER

YARDIM

 • Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?
 • Nasıl sipariş verebilirim?
  1) Sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir (Üye olmadan yapılan alışverişlerin takibi, garantisi, iadesi vb. işlemlerde karşılıklı zorluklar yaşandığından üyelik zorunludur).
   
  2) Üye girişi yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürün resminin hemen altındaki Sepete Ekle butonuna tıklayınız. Her tıklama sonucu alışveriş sepetinize bir ürün eklenir (Sonradan ürün adetlerini değiştirebilir ve silebilirsiniz).
   
  3) Ekranın sol tarafındaki ALIŞVERİŞ SEPETİ başlığı altında seçtiğiniz ürünleri görürsünüz. Satın alacağınız ürünleri belirledikten sonra Alışverişi Tamamla butonuna tıklayınız. Eğer son bir kontrol yapma, düzeltme, silme vb. ihtiyacınız varsa Alışverişi Tamamla butonuna tıklamadan önce Sepetimdeki Ürünler yazısına tıklayınız. Gerekiyorsa düzeltme işlemi için Sepeti Güncelle butonuna tıklayınız.
   
  4) ALIŞVERİŞİ TAMAMLA sayfasında;
   
      1. adımda SİPARİŞ VERDİĞİNİZ ÜRÜNLERİN LİSTESİ balığı altında seçtiğiniz ürünlerin listesi görüntülenir. Sitemizde belirtilen miktarın üzerinde alışveriş yaptığınız takdirde kargo ücreti ilave edilmez. Belirlenen miktarın altında yapılan alışverişlerde kargo ücreti size aittir.
   
      2. adımda TESLİMAT BİLGİLERİM, ÜYELİK BİLGİLERİM İLE AYNI seçeneğini işaretlerseniz bu kısım otomatik olarak doldurulur. Eğer teslimat için farklı bir adres düşünüyorsanız bu seçeneği işaretlemeden boş alanları doldurunuz.
   
      3. adımda ÖDEME YAPACAĞINIZ BANKA HESABIMIZI SEÇİNİZ başlığı altında bulunan hesaplardan size uygun olan birini işaretleyiniz. Aşağıdaki işlemlerden birini yerine getiriniz;
          *Seçtiğiniz hesap banka ise interaktif havale veya EFT işleminiz sırasında oluşan dekontu info@mavidevreler e-posta adresine yönlendiriniz.
          *Eğer banka veya PTT şubelerinden ödeme yaparsanız, aldığınız ödeme dekontunu tarayıp  info@mavidevreler e-posta adresine gönderiniz.
          *Dekontun kendisini bize göndermenizi tercih ederiz; ancak gönderme ve tarama imkanınız yoksa dekont üzerindeki bilgileri kullanarak sitemizdeki Ödeme Bildirim Formu'nu doldurabilirsiniz.
   
      4. adımda HİZMET KOŞULLARINI OKUDUM KABUL EDİYORUM başlığı altındaki bilgileri okuduktan sonra başlığın sol tarafındaki seçeneği işaretleyiniz.
   
  5) Alışverişi Tamamla butonuna tıklayınız.
   
  ÖDEMENİZ HESABIMIZA GEÇTİKTEN SONRA ÜRÜNLERİNİZ EN KISA SÜREDE SİZE ULAŞTIRILACAKTIR.
 • Demonte satın aldığım devre çalışmıyor, ne yapmalıyım?
 • Satın aldığım devre çalışmıyor, ne yapmalıyım?
Copyright © 2010
www.mavidevreler.com
Tel : 0 (505) 237 04 94
E-Mail : info@mavidevreler.com
SKC Yazılım ve Bilişim Teknolojileri