ÜRÜN KATEGORİLERİ

ÜYE GİRİŞİ

Yeni Üyelik | Şifremi Unuttum

PROJELERİNİZ İÇİN DANIŞINIZ

* PROJE DEVRE DİZAYNI
* BASKI DEVRE ÇİZİMİ
* MONTAJ VE TEST

ETİKETLER

Hizmet Koşulları

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI  (CAYMA HAKKI)

mavidevreler.com sitesinde satılan tüm ürünler üretici / ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

Satın alınan ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren on (10) günlük süre içerisinde neden göstererek iade edebilirsiniz; ancak ürünü teslim ederken ürünün faturası, ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimi gerekmektedir. Bu kurallardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmez.

Ürünün, iade şartlarına uygun şekilde iade edilmesi halinde ürün tutarı iade edilir. Yapılan iadenin hesabınıza yansıması ise çalıştığınız bankaya göre 1-3 hafta sürmektedir. Havale ile yapılan ödemeler ise en geç bir hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Ürünü göndermeden önce iade talebinizi mavidevreler.com sitesindeki iade talepleri bölümünden, gerekçenizi de belirterek bize ulaştırın. İade talebiniz müşteri hizmetleri tarafından incelenerek tarafınıza onay verilecektir. Bu onayı aldıktan sonra ürünü iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürünleri, onayı aldıktan hemen sonra adresimize gönderiniz. Teslimatı yapan kargo firması ile gönderilen karşı ödemeli iade ürünler için kargo ücreti tarafımızdan ödenir. Diğer kargo firmaları ile yapılacak karşı ödemeli gönderimler KABUL EDİLMEZ, bu tip gönderimlerde kargo ücreti GÖNDERENE aittir.

TÜKETİCİNİN KORUNMASI

Firmamız, 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümlerine uygun hareket edeceğini peşinen kabul ve taahüüt eder.

HASARLI ÜRÜNLER

Satılan ürünün hatalı olması durumunda veya taşıma sırasında paketin zarar görmesi ve bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından TESLİM ALINMAMASI ve TUTANAK TUTTURULMASI durumunda zarar tarafımızdan telafi edilir. Tutanağı mavidevreler.com sitesindeki iletişim bilgilerini kullanarak firmamıza ulaştırınız. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa sürede teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağımızı, aksi taktirde sorumluluk alamayacağımızı üzülerek belirtiriz.

ÜRÜN DEGİŞİMİ

Ürün tesliminden itibaren 15 gün içerisinde ürün değişimi yapılabilir; ancak ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin degişimi kabul edilmez. Ürün bire bir aynı fiyatlı diğer bir ürünle veya istenilen yeni ürünün fiyat farkını ödediğiniz takdirde istediğiniz yeni bir ürünle değişim yapılabilir. Kargo masrafları müşteriye aittir.

SİPARİŞ İPTALİ

Sitemizden sipariş edip ödeme işlemini tamamladığınız siparişlerinizi 24 saat içerisinde mavidevreler.com sitesindeki iletişim bilgilerini kullanarak firmamıza ulaşmak suretiyle iptal ettirebilir ve ücret iadesi isteyebilirsiniz.
 
GÜVENLİK VE GİZLİLİK
 
Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kesinlikle kredi kartı bilgileriniz istenmez.
 
Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmaz ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmaz.

Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmaz. Bilgileriniz sadece şirketimizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılır.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler doğrultunda kişisel haklarınız tarafımızdan teminat altına alınmıştır.
 
TESLİMAT POLİTİKAMIZ
 
Yurtiçi siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderilmektedir. Ürünlerinizin size en iyi ve en hızlı şekilde ulaşması için kargo şirketleri ile özel anlaşmalar yapmaktayız.

Ürünlerimizin ortalama gönderim süresi 3-5 iş günüdür. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu firmamız tarafından hazır şekilde satışa sunulmaktadır. Bazı ürünlerimiz yoğun talep nedeniyle tükendiğinde hazırlanması zaman alabilmektedir. Bu gibi durumlarda karşılıklı mutakabat sağlanmaktadır.

Siparişinizin durumunu ve hangi aşamada olduğunu size gönderecegimiz e-postalardan ve sitemizde bulanan sipariş takibi linkinden takip edebilirsiniz.
 
Sipariş sırasında vermiş olduğunuz teslimat adresini lütfen bir kez daha kontrol ediniz. Belirttiğiniz teslimat adresinin yanlış olması, teslimat sırasında belirttiğiniz adreste teslim alacak kimsenin bulunmaması vb. işlemler için sorumluluk size aittir.
Copyright © 2010
www.mavidevreler.com
Tel : 0 (505) 237 04 94
E-Mail : info@mavidevreler.com
SKC Yazılım ve Bilişim Teknolojileri